Дoшка PADLET учителя української мови та літератури БРОДИ Н.В.
Шевченкові дні
«Шануймо Кобзаря!» – під таким гаслом учні 5, 6, 8 класів (вч. Брода Н. В.) відзначали 210-річчя з дня народження Тараса Шевченка, видатного поета, художника, громадського діяча, титана духу й пророка. Школярі протягом дня знайомилися з творчістю митця, створювали плакати, грали в лото « Іду з дитинства до Тараса» та взяли участь у літературному квізі «Шевченкове слово в наших серцях. Переглянути фото
9 березня виповнилося 210 років від дня народження Тараса Шевченка, генія українського народу, пророка, Кобзаря, видатного українського поета та художника.
Міжнародний день рідної мови
Міжнародний день рідної мови , який відзначаємо 21 лютого 2024 р.— гарний привід нагадати , що державною мовою в Україні є українська. Крім цього, українська мова є рідною майже для 50 мільйонів людей по всьому світу. Сьогодні саме той день, коли ми маємо плекати рідну мову: ту, заради якої сотні українських митців і громадських діячів віддавали свої життя у в’язницях і концтаборах і ту, за існування якої щоденно проливається кров наших захисників. Для України сьогодення цей день є надважливим та актуальним як ніколи, адже виборюючи свободу для всіх українців, ми так само звільняємо мову від негативного впливу ворога та наклепів про “нарєчіє”. Ми зобов’язані плекати українську, адже мова — неодмінна складова будь-якої нації, її генетичний код. З цією метою у Вороблячинській гімназії традиційно проводиться філологічний тік-ток : визначення найкращих знавців української мови за допомогою експрес-опитування. За правильні відповіді школярі одержали солодкі подарунки. Із роллю журналістів добре справились учні 9 класу Коцюба В. та Озимок О. Переглянути відео
Вітаємо учнів-переможців ІІ етапу XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:
ІІ місце – ПЕЛИХ Вікторія – 7 кл. (вчитель КРУГЛІЙ М.М.);
ІІІ місце – БРОДА Марта – 8 кл. (вчитель БРОДА Н.В.).
Висловлюємо вдячність педагогам за підготовку учнів до конкурсу, а юним знавцям рідної мови зичимо ніколи не зупинятися на досягнутому, продовжувати вчитися, дізнаватися нове, розвиватися. Успіхів, натхнення, захопливого навчання!
Радіодиктант національної єдності.
У День української писемності та мови педагогічний колектив нашої гімназії долучився до найбільшого україномовного флешмобу – Радіодиктанту національної єдності.
Поїздка в Славськ
У нашому світі існує безліч розваг та забав, але єднання з природою приносить нам одне з найбільших задоволень. Тому учителі нашого навчального закладу Круглій М.М., Обаряник М.Д., Брода Н.В. організували поїздку в мальовничі Карпати 23-24 жовтня 2023 для учнів 7-9 класів. Діти відвідали залишки давньоруського оборонного комплексу на скелях фортецю Тустань, помолились на Меморіальному військовому цвинтарі УСС на горі Маківка, шукали могилу князя Святослава біля відпочинкового комплексу “Святослав” у с. Гребенів. Чудовим карпатським краєвидом милувалися біля водоспаду Кам’янка та з висоти пташиного польоту під час піднімання по канатній дорозі на гору Захар Беркут ( майже 3000 м). Можливість побувати на вершині гори, побачити невимовні пейзажі, вдихнути чисте повітря карпатських гір – це прекрасний спосіб відновлення душевної рівноваги, отримання заряду позитиву та енергії. Усі екскурсанти поверталися з неймовірними емоціями, безліччю фотографій та бажанням мандрувати, пізнавати таємниці рідної української землі. (Переглянути фото)